Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Kolejne oferty w ramach programu Dostępność Plus dla szpitali i POZ

Realizacja dyrektyw dostępności dla beneficjentów programu Dostępność Plus dla zdrowia – to nowa oferta Grupy AF dla szpitali i punktów podstawowej opieki zdrowotnej.

Propozycja obejmuje wykonanie zadań w zakresie poprawy dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami w placówkach, które w ramach powyższego naboru otrzymały dofinansowanie. Grupa AF oferuje pomoc przy wdrożeniu dyrektyw dostępności cyfrowych, komunikacyjnych i organizacyjnych. W ofercie znajduje się szczegółowa lista, opisująca ich cel i konkretne działanie prowadzące do jego realizacji.

Przypomnijmy, ustawa z 25 września 2019 r. nakłada na wszystkie podmioty publiczne obowiązek zapewnienia szeroko rozumianej dostępności osobom z niepełnosprawnościami. Ostateczny termin mija 23 września br.

Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości usług. Tworzymy zespół specjalistów, którym temat dostępności jest niezwykle bliski i idealnie wpisuje się w naszą misję – tworzymy świat bardziej otwartym i przyjaznym dla tych, którzy na co dzień nie mogą w pełni korzystać z przestrzeni i obiektów publicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kliknij w LINK, żeby zapoznać się z ofertą dla szpitali.

Kliknij w LINK, żeby zapoznać się z ofertą dla POZ.

Opiekun oferty

Ewa Lefik-Babiasz
Funding Specjalist
(+48) 570 818 635
e.lefik@GrupaAF.pl

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót