Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Pozyskujemy dotacje unijne w ramach Nowej Perspektywy 2021-2027

Innowacje, cyfryzacja, zielona energia, Europa przyjazna i bliższa społeczeństwu – to cele polityki spójności Unii Europejskiej. Realizujemy tę strategię zdobywając granty na rozwój firm.

Ponad 200 mln zł pozyskanych środków na dofinansowanie kilkudziesięciu projektów, w tym międzynarodowych, to udział naszego głównego eksperta ds. dotacji unijnych. Posiadając doświadczenie w prowadzeniu projektów grantowych oraz wiedzę ekspercką, obecnie przystępujemy do oficjalnego wdrożenia usługi w tym obszarze. Dostarczamy wsparcie w zakresie finansowania rozruchowego, finansowania z Funduszy Europejskich oraz Programu Dostępność Plus.

Finansowanie rozruchowe – to rozwiązanie pozwalające finansować koszt opracowania projektu poprzez optymalizację kosztów kadrowych, optymalizację składek PFRON, pozyskanie środków na szkolenia i usługi rozwojowe PARP.

Finansowanie z Funduszy Europejskich – tworzymy i wspieramy w realizacji zarówno projekty „twarde”, infrastrukturalne, jak i „miękkie”, ukierunkowane na rozwój zasobów ludzkich. Wskazujemy różne możliwości finanso­wania, pod względem branży oraz wysokości budżetu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie procedury projektowej, począwszy od wnikliwej analizy potrzeb, poprzez opracowanie wniosku aplikacyjnego, po monitoring i sprawozdawczość.

Program Dostępność Plus – obsługujemy projekty dostępnościowe kompleksowo. Proponujemy wybór najlepiej dopasowanej instytucji finansującej lub odpowiedniego programu, przygotowujemy wniosek aplikacyjny, pomagamy w realizacji i rozliczeniu grantu. Tworzymy zespół specjalistów, którym temat dostępności jest niezwykle bliski i idealnie wpisuje się w naszą misję – tworzymy świat bardziej otwartym i przyjaznym dla tych, którzy na co dzień nie mogą w pełni korzystać z przestrzeni i obiektów publicznych.

Przygotowania do projektu oraz przebieg samej procedury grantowej jest czasochłonny. Podejmij pierwszy krok już teraz i umów się z na bezpłatną rozmowę consultingową w formie telekonferencji w obecności naszego eksperta ds. dotacji unijnych. Wstępną analizę potrzeb omówisz z osobistym doradcą.

Zapoznaj się z ofertą, klikając w LINK

Kontakt:

Andrzej Gancarski
Dyrektor obsługi klienta
(+48) 725 163 741
a.gancarski@GrupaAF.pl

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót