Kontrahenci oraz partnerzy z którymi współpracuje Grupa AF

Partnerzy

Podjęcie współpracy z partnerami reprezentującymi różne branże pozwoliło nam nie tylko rozszerzyć zakres świadczonych usług, ale przede wszystkim podnieść ich jakość oraz umożliwić naszym klientom łatwy dostęp do szerokiego grona ekspertów. Dzięki współdzieleniu zasobów, synergii działań i wymianie doświadczeń jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i wdrażać jeszcze bardziej innowacyjne projekty.

Grupa AF

Ministerstwo zostało powołane z początkiem 2018 roku i od tej pory prężnie działa, realizując zadania w zakresie rozwoju regionalnego, wsparcia przedsiębiorczości, a także budownictwa poprzez m.in. korzystanie z funduszów unijnych. Działania Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju są ukierunkowane na wyrównanie szans różnych regionów w zakresie dostępu do zatrudnienia, atrakcyjności turystycznej, czy ogólnego dążenia do poprawy jakości życia mieszkańców. Jest to możliwe poprzez rozsądne zarządzanie funduszami unijnymi przeznaczanymi na tworzenie specjalnych stref ekonomicznych, realizowanie programów wyrównywania szans społecznych, a także poprzez rozbudowę infrastruktury drogowej oraz wspieranie budownictwa.

Grupa AF

Jedna z 14 specjalnych stref ekonomicznych w Polsce. Zajmuje powierzchnię 1775 ha w trzech województwach: łódzkim, mazowieckim i wielkopolskim. Do głównych zadań i usług świadczonych przez ŁSSE należą: pozyskiwanie i obsługa nowych inwestorów, wydawanie inwestorom zezwoleń na rozpoczęcie działalności gospodarczej w Strefie, przyznawanie praw do uzyskania pomocy publicznej, doradztwo inwestycyjne i wiele innych. Ze względu na świetną lokalizację w centrum Polski, ulgi podatkowe i merytoryczną pomoc we wdrażaniu procesu inwestycyjnego oraz bogate tradycje przemysłowe, ŁSSE jest idealnym miejscem dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwijaniem swojej działalności.

Grupa AF

Kancelaria Fortak & Karasiński Radcowie Prawni, to ponad 10 lat doświadczenia na polskim rynku, tysiące różnorodnych spraw z zakresu prawa medycznego, podatkowego, gospodarczego i europejskiego, tysiące godzin przepracowanych z Klientami, by chronić ich interesy, by rozwiązywać skomplikowane sprawy, by dbać o stabilizację i rozwój ich firm, to kilkaset wygranych spraw i przede wszystkim dziesiątki zadowolonych Klientów, którzy okazali nam zaufanie i są z nami do dziś.

Grupa AF

To zespół doświadczonych programistów i kreatywnych designerów, którzy specjalizują się w tworzeniu aplikacji mobilnych iOS i Android. W Mobitouch wszyscy stawiają na ciągły rozwój i sprawną komunikację, a przy okazji wierzą, że dobrze zaprojektowany i odpowiednio wdrożony produkt mobilny będzie działał na wszystkich urządzeniach i w każdej rozdzielczości. Znakiem rozpoznawczym firmy są innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz umiejętne wykorzystanie dostępnych narzędzi, które pozwalają zespołowi osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty i sprostać wyzwaniom jakie stawiają przed nimi klienci.

Grupa AF

Polska firma działająca na rynku międzynarodowym i specjalizująca się we wdrażaniu aplikacji webowych i mobilnych dla dużych firm oraz globalnych korporacji z Europy, USA oraz Australii. W skład zespołu wchodzą eksperci Java oraz Scala.

Firma realizuje projekty o wysokiej złożoności i czasochłonności, przykładając dużą wagę do analizy procesów biznesowych klientów, tworzenia specyfikacji funkcjonalnej, testowania aplikacji oraz jej integracji z innymi systemami. Domeną Softwaremill jest dostarczanie dedykowanych rozwiązań, które zaspokajają potrzeby marek w obszarze IT.

Grupa AF

Zespół doświadczonych programistów, który z pasją i zaangażowaniem od 2012 roku tworzy najbardziej zaawansowane wdrożenia platform eCommerce. Sklepy internetowe wdrażane są w oparciu o opensourcowe platformy sprzedażowe: Magento, Shopper oraz PrestaShop. Clever Code współpracuje z polskimi i zagranicznymi firmami, skutecznie dostosowując rozwiązania do często niestandardowych wymagań Klientów, poprzez tworzenie indywidualnych modułów i rozszerzeń. Wprowadzane rozwiązania mają na celu zwiększenie konwersji, obniżenie kosztów funkcjonowania oraz unowocześnienie wizerunku e-sklepu.

Grupa AF

Firma specjalizująca się w świadczeniu usług medycznych w formie abonamentu dla firm i instytucji oraz osób prywatnych, działająca na rynku od 2014 roku. S7 Health to obecnie ponad 1000 renomowanych placówek, oferujących najbardziej kompleksowe i elastyczne pakiety medyczne dostępne na polskim rynku. S7 Health to firma stawiająca na najwyższe standardy obsługi, oferując klientom możliwość przypisania indywidualnego opiekuna, który stanowi wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Elastyczność oferty oraz troska o klienta stanowią znak rozpoznawczy marki.

Grupa AF

Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy specjalizują się w dziedzinach takich jak: prawo, finanse, sprzedaż, call center i zarządzanie projektami. Korzystając z silnych fundamentów, jakie daje teoretyczna wiedza na temat finansów i prawa, Griffin Consulting tworzy i realizuje nowoczesne rozwiązania związane z branżą finansowo-prawną, łącząc je we wspólną całość i proponując rozwiązania, które nie generują niepotrzebnych kosztów po stronie Klienta. Obsługa na najwyższym poziomie oraz nieustający rozwój sprawiły, że spółka Griffin Consulting została obdarzona zaufaniem wielu Klientów i obecnie stanowi przykład dla innych firm w swojej branży.

Grupa AF

Gawroński & Partners to niezależna i nowoczesna praktyka prawnicza o szerokim obszarze doradztwa i wsparcia konsultingowego dla biznesu. Specjaliści w dziedzinie wdrażania RODO w oparciu o autorską MetODOlogię wdRODOżenia©. Oprócz przekrojowego doświadczenia, zrozumienia Klienta i doskonałej znajomości prawa, firma oferuje wysoki i rozbudowany standard usług polegający na szybkim czasie reakcji, przewidywalności kosztów, transparentności, zwięzłej i czytelnej komunikacji.

Grupa AF

Specjaliści w dziedzinie optymalizacji zużycia oraz zakupu energii w sektorze biznesowym i publicznym. Od 2010 roku z ich usług skorzystało już ponad 2000 przedsiębiorstw, a konsekwentnie zbierane doświadczenie sprawiło, że dziś jest to jedna z najczęściej polecanych firm doradczych w branży energetycznej. Obecnie firma współpracuje z większością dostawców energii i stawia na innowacje technologiczne dostępne na światowym rynku. Efektem finalnym jest zestaw kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie efektywnego zużycia energii oraz optymalizacja kosztów energetycznych w zakładach przemysłowych.

Grupa AF

Spółka konsultingowa, która od 2010 roku skutecznie wspiera rozwój rodzimych firm oraz pomaga dostosować się przedsiębiorcom do ciągle zmieniających się przepisów prawa. Na bieżąco monitoruje zmiany legislacyjne zarówno w polskim, jak i europejskim ustawodawstwie. Firma specjalizuje się w doradztwie biznesowym i operacyjnym, a jej najważniejszym celem jest szybkie i efektywne wdrażanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. CSA&Partnerzy to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami, które gwarantują konkretne i spersonalizowane działania oraz najwyższą jakość obsługi realizowanych projektów.