Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Granty dla szpitali – II nabór wniosków

28.03.2022 r. ruszył kolejny nabór wniosków dla SZPITALI w ramach projektu “Dostępność Plus dla zdrowia”, którego celem jest poprawa ich dostępności w zakresie architektonicznym, cyfrowym oraz informacyjno-komunikacyjnym dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Posiadając szerokie doświadczenie, poparte sukcesami zrealizowanych projektów i zadowoleniem klientów, oferujemy wsparcie w pozyskaniu grantu. Aplikowaliśmy o środki dla licznych jednostek w ramach I naboru wniosków i od kilku lat pomagamy we wdrażaniu dostępności.

Alokacja w tym naborze w wysokości 98.000.000 zł przeznaczona jest dla szpitali I, II i III stopnia, ogólnopolskich, onkologicznych, pulmonologicznych lub pediatrycznych. Wartość pojedynczego grantu może wynieść od 500.000 zł do 2.000.000 zł, a wkład własny nie jest wymagany. Nabór wniosków trwa do momentu wyczerpania alokacji, nie dłużej jednak
niż do 30.06.2022 r. Realizacja przedsięwzięcia może trwać maksymalnie 18 miesięcy i zakończyć się nie później niż do 31.08.2023 r.

Szczegóły naszej oferty, w tym informacje o realizowanych przez nas Standardach Dostępności Szpitali, dostępne są tutaj.

Do każdego projektu podchodzimy elastycznie – dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów!

Zapraszamy do współpracy!

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót