Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Zapraszamy do korzystania z Platformy E-HINDI

Zakończyliśmy prace nad naszym najnowszym, dużym projektem – cyfrową platformą do nauki języka hindi, E-HINDI. To nowoczesne narzędzie e-learningowe jest już dostępne pod adresem e-hindi.amu.edu.pl.

Platforma E-HINDI służy do nauki języka hindi od podstaw. Składa się z 28 jednostek lekcyjnych, modułu gramatycznego i słownika z bogatą terminologią, wszystko w jednym miejscu w zasięgu kliknięcia!

Każda lekcja to solidna pigułka wiedzy – ciekawe teksty, dialogi, nagrania natywnych Hindusów, rozmaite ćwiczenia, a także ciekawostki kulturowe – wszystko to na kanwie historii bohaterów kursu. Całość w barwnej aranżacji graficznej w klimacie indyjskim, którą również przygotowała nasza firma.

Ważnym elementem nauki jest praca z tekstem zawierająca tekst zapisany pismem dewanagari, transliterację, tłumaczenie i nagranie audio. Materiał z lekcji można pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Każda z lekcji składa się z części dydaktycznej, w której uczeń zapoznaje się z treścią, oraz części praktycznej sprawdzającej wiedzę. Poprawne wykonanie zadań nagradzane jest punktami, a postępy są zapisywane w rankingu graczy, gdzie można śledzić swoje wyniki, porównując się z innymi uczestnikami.

Wiemy, jak wielką rolę podczas nauki odgrywa motywacja i wsparcie. Dlatego uczący się mają tu przyjaciela, Jogina, który zachęca do skupienia się, dodaje otuchy i wspólnie cieszy się z postępów.

Przypomnijmy, że E-HINDI powstało dzięki Funduszom EOG oraz naszej współpracy z Wydziałem Neofilologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kadra akademicka opracowała materiał dydaktyczny, a specjaliści IT z Grupy AF stworzyli zaawansowane narzędzie cyfrowe i zaimplementowali na niego materiał.

Dodajmy, że platforma jest dostępna dla osób polsko– i angielskojęzycznych, jak również dla osób ze szczególnymi potrzebami (spełnia standardy WCAG). Można z niej korzystać bezpłatnie.

Zapraszamy i życzymy owocnej nauki!

Adres platformy: e-hindi.amu.edu.pl

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót