Na środku siedzi mężczyzna na wózku trzymający nagrodę, po boku stój dwie kobiety. Wszyscy się uśmiechają.

Adrian Furman odbiera nagrodę na konferencji (Nie)pełnosprawni na rynku pracy

Wczoraj, 8 listopada 2023 roku odbyła się X edycja konferencji (Nie)pełnosprawni na rynku pracy, która została zorganizowana przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Fundacją Łódź Akademicka.

Konferencja wyróżnia się na tle innych, gdyż jest doskonałą okazją, by w gronie specjalistów rozmawiać o problemach osób z niepełnosprawnościami oraz o szeroko rozumianym rynku pracy. Odbiorcy mają również możliwość wysłuchania wykładów osób, które potrafiły osiągnąć sukces mimo zdrowotnych ograniczeń. To również jedno z niewielu miejsc, gdzie osoby z niepełnosprawnościami mają szansę na spotkanie się z potencjalnymi pracodawcami.

Prezes Grupy AF, Adrian Furman, już kolejny raz brał udział w tej konferencji. Dyskutował w debacie podsumowującej poprzednie edycje oraz odnoszącej się do nowych wyzwań i celów na kolejne lata w obszarze osób z niepełnosprawnościami.

Dla Adriana Furmana wydarzenie to było wyjątkowe, ponieważ został uhonorowany Nagrodą im. Zbigniewa Suchoripy za szczególne osiągnięcia w zakresie wspierania środowiska osób z niepełnosprawnościami. Laureat tak podsumował swoje wyróżnienie: – Dziękuję za tę nagrodę. To ważne, że działania takie jak moje w obszarze osób z niepełnosprawnościami są dostrzegane i nagradzane. Dzięki temu możemy budować lepszą rzeczywistość wolną od barier i dostępną, bo na tym najbardziej mi zależy.

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót