Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Wigilia firmowa Grupy AF 2019

To było pierwsze tego typu wydarzenie i na pewno nie ostatnie. Na co dzień pracujemy zdalnie, dlatego wigilia, która odbyła się we Wrocławiu, była dobrą okazją, żeby się spotkać i porozmawiać twarzą w twarz.

Do miasta spotkań, jak mówi się o stolicy Dolnego Śląska, z różnych części kraju przyjechała znaczna część z nas tj. pracowników Grupy AF. Do wigilijnego stołu zasiedliśmy wraz z całym zarządem.

– Nadchodzi świąteczny czas, dlatego w imieniu swoim i wszystkich udziałowców; Aleksandra Pietrzaka, Macieja Schaba i Jakuba Węglińskiego, pragnę życzyć wszystkiego najlepszego, żeby święta spędzone w gronie rodziny lub przyjaciół, były pełne miłości i wzajemnego szacunku – powiedział nasz prezes Adrian Furman. Dodał też, że wszyscy pracowaliśmy bardzo intensywnie, dlatego teraz musimy odpocząć.

Podczas spotkania poznaliśmy nowego udziałowca w spółce. Został nim nasz kolega Andrzej Gancarski z Działu Ofertowania, który będzie odpowiadać za posprzedażową politykę obsługi klienta.

Podczas wigilii podsumowaliśmy kończący się rok i wyznaczyliśmy nowe cele na kolejny. Czeka nas sporo pracy, której się nie boimy, ponieważ z roku na rok jesteśmy coraz lepsi i bardziej skuteczni.

Pracownicy Grupy AF

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót