Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Sprawdzamy poziom spełniania standardów ISO

Norma czy standard to określenia kluczowe w każdym przedsiębiorstwie, dążącym do osiągnięcia swoich biznesowych celów. Dobrze prosperująca firma dba o jakość swojej oferty, zakłada jej minimalny poziom, zmierzając do jego ustawicznego podnoszenia. Rynek konkurencji sprawia, że większość konsumentów zwraca uwagę nie na cenę, co wydawać by się mogło oczywistym, ale na jakość oferowanych produktów i usług. Klienci są co raz bardziej świadomi swoich potrzeb konsumenckich, dlatego wybierają najlepsze firmy.

Miernikiem wysokiej jakości usług są certyfikaty International Organization for Standardization, czyli międzynarodowej organizacji zajmującej się przygotowywaniem i określaniem odpowiednich norm. Wprowadzenie standardów w oparciu o ISO przynosi wiele korzyści. Najczęściej podkreślanym jest prestiż firmy. Zaufanie klientów, jakim darzą przedsiębiorstwa certyfikowane ISO, ma realne przełożenie na wyniki sprzedażowe.

Światowy Dzień Normalizacji to dobry powód, żeby przypomnieć wszystkim przedsiębiorcom, że bieżąca ocena bazowa firmy i wskazanie obszarów wymagających dostosowania, są kluczowymi elementami w dążeniu do wzrostu poziomu jakości oferowanych usług lub towarów.

Jako specjaliści od norm ISO posiadamy kompleksową ofertę w tym zakresie. Pomagamy w uzyskaniu certyfikatów, potwierdzających zgodność ze standardami norm ISO 14001, ISO 50001 oraz ISO 9001; to dowód na to, że systemy zarządzania są prawidłowo wdrożone, stosowane i nadzorowane.

Kliknij w LINK i zapoznaj się z naszą ofertą.

Korzyści dla Twojej firmy:

  1. Nasze audyty pozwolą Ci ocenić poziom dostosowania w firmie do obowiązujących norm ISO, a przez to być bardziej konkurencyjnym.
  2. Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami od norm jakości.
  3. Nasze audyty są dostosowane do specyfiki branży, w jakiej działa Twoja firma.
  4. Otrzymasz szybką i profesjonalną usługę, obejmującą wszystkie aspekty Twojej działalności.

Opiekun oferty

Maciej Schab
Operations Director

E-mail m.schab@grupaaf.pl

Phone (+48) 530 264 429
Zapraszam do niezobowiązującej rozmowy. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i przedstawię szczegóły naszej oferty.

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót