Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Spotkanie podsumowujące 1. półrocze prac nad platformą do nauki języka hindi

W tym tygodniu spotkaliśmy się z przedstawicielami Uniwersytetu Adama Mickiewicza, aby podsumować szczegółowo dotychczasowe działania nad platformą e-learningową do nauki języka hindi oraz omówić kolejne etapy rozwoju projektu.

Na ten moment Instytut Orientalistyki UAM opracował już 8 lekcji (jednostek dydaktycznych), a nasz zespół przygotował wizualizacje do 6 z nich. Wspólnie ustaliliśmy również zawartość każdej z lekcji, doprecyzowaliśmy ćwiczenia i rodzaje zadań oraz przeanalizowaliśmy materiały audio i wideo. Przede wszystkim jednak, przedstawiliśmy dokładny raport z dotychczasowych prac nad platformą.  Nasz zespół przygotował do tej pory stronę internetową projektu i landing page w wersji polskiej. Całość została stworzona z użyciem takich języków programowania jak React, Python, Next.js, Django i Docker. Opracowane zostały wszystkie elementy graficzne: awatar, odznaki i elementy grywalizacji. Skonfigurowany jest również serwer oraz diagram ULM, czyli struktura platformy. Przeprowadzone zostały też testy bezpieczeństwa.

Obie strony omówiły także podział prac nad „raportem podsumowującym” na potrzeby sprawozdawcze. Przypomnijmy, że Projekt „Hindi dla Ciebie” korzysta z dofinansowania w ramach funduszy EOG, gdzie wymagane są cykliczne raporty z przeprowadzonych działań.

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót