Rozwój Grupy AF – nowe materiały video

Grupa AF cały czas się rozwija i ewoluuje, jednocześnie jej najważniejsza misja pozostaje niezmienna – promowanie wizerunku osób z niepełnosprawnościami, jako ekspertów gotowych do podejmowania się najtrudniejszych zadań i przekuwania potrzeb klientów w skutecznie działające rozwiązania.

Dlatego też, wspólnie z firmą Tribekk przygotowaliśmy 2 krótkie filmy, które pokazują kim jesteśmy i co robimy. W jednym z nich możecie zobaczyć na czym dokładnie polega międzynarodowa działalność naszego prezesa. Od roku 2019, czyli momentu premiery reportażu „Wyróżnij się albo zgiń”, skupiającego się na postaci Adriana Furmana, jego drodze zawodowej i działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnościami, Grupa AF rozwinęła się i przeszła szereg zmian, które prezentujemy w nowych materiałach video. Pokazujemy m.in. bieżącą aktywność biznesową, spółki zagraniczne oraz usługi, które obecnie stanowią fundament naszej oferty. Zapraszamy do oglądania!

Współpraca z grupą filmową Tribekk była prawdziwą przyjemnością, a efekt końcowy satysfakcjonuje nas w 100%. Pełen profesjonalizm, polecamy!

Realizacja – Tribekk Visuals
operator kamery – Kamil Łohunko
asystent operatora kamery / światło – Rafał Ogrodowczyk, Paweł Kowalewski
montaż – Katarzyna Janowska

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót