Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Rejestracja znaków towarowych Grupa AF® i Biznes Bez Barier®

Zarząd Grupy AF pragnie poinformować Państwa, że udało się z powodzeniem zarejestrować dwa znaki towarowe powiązane ze spółką, tj. Grupa AF® oraz Biznes Bez Barier®.

Starania o rejestrację wyżej wymienionych znaków towarowych rozpoczęły się jeszcze w ubiegłym roku, kiedy to w Urzędzie Patentowym RP z siedzibą w Warszawie złożone zostały niezbędne dokumenty. Po upływie wymaganego 3-miesięcznego tzw. okresu sprzeciwowego oraz dopełnieniu wszystkich formalności oba znaki zostały zarejestrowane pomyślnie: Biznes Bez Barier® – w sierpniu 2018, natomiast Grupa AF®- w styczniu 2019 roku.

Dlaczego warto chronić znaki towarowe? Przede wszystkim nabywa się prawo ich wyłącznego używania w sposób zarobkowy lub zawodowy, dzięki czemu zabezpieczone są wszystkie wartości związane ze znakiem, co w znaczący sposób ułatwia np. walkę z nieuczciwą konkurencją. Kolejna istotna kwestia to aspekt wizerunkowy – znaki towarowe są łączone z usługami lub produktami danej marki oraz sugerują, że mamy do czynienia z przedsiębiorstwem, które potrafi właściwie zadbać o swoje interesy. Co ważne – uregulowana zostaje też kwestia własności marki .

Dla Grupy AF jest to więc kolejny ważny krok w utrwalaniu wizerunku poważnego przedsiębiorstwa, które dba zarówno o najwyższą jakość oferowanych usług, jak i o swoją reputację.

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót