Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Pudełko Dostępności Fundacji Biznes Bez Barier już do nabycia

Nasza partnerska Fundacja Biznes Bez Barier właśnie uruchomiła sprzedaż Pudełka Dostępności, pierwszego i jedynego takiego produktu w Polsce, który ma ułatwiać komunikację z osobami o szczególnych potrzebach. Wykorzystany może być wszędzie tam, gdzie obsługiwane są takie osoby, tj. we wszelkich jednostkach publicznych, np. szpitalach, placówkach POZ, urzędach, jak również w podmiotach komercyjnych. Dzięki niemu obsługa będzie przebiegała sprawniej, a dana placówka stanie się bardziej dostępna.

Fundacja, tworząc Pudełko i umożliwiając jego zakup, czyni kolejny krok w realizacji swojego nadrzędnego celu, jakim jest wdrażanie dostępności. Pudełko Dostępności jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na narzędzia wspierające komunikację z osobami posiadającymi różne rodzaje niepełnosprawności, w szczególności takie, które powodują, że komunikacja jest utrudniona lub nawet niemożliwa.

Pudełko zawiera dedykowane narzędzia i materiały, m.in. tablice z ikonografikami, karty z alfabetami Braille’a oraz Lorma, dzięki którym komunikacja z osobami o szczególnych potrzebach stanie się łatwiejsza, obsługa sprawniejsza, a osoby te poczują się w pełni zaopiekowane i godnie potraktowane.

Każdy, kto będzie chciał dokonać zakupu będzie mógł skompletować indywidualny dla potrzeb swojej placówki zestaw, w czym pomogą doradcy z Fundacji.

Wszelkie informacje dotyczące Pudełka Dostępności zawarte są na stronie pudelkodostepnosci.pl. Zapraszamy!

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót