Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Prezes Grupy AF wyróżniony przez Fundację Potrafię Pomóc

Adrian Furman, prezes Grupy AF, otrzymał wyróżnienie w plebiscycie „Wrocław Bez Barier” w kategorii „Odpowiedzialny Biznes”. Uzasadnienie? Wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami i postawę godną naśladowania w sferze społecznej odpowiedzialności biznesu – czytamy w jego treści. Tworzy Pan przestrzeń, w której osoby z niepełnosprawnością również mogą się zawodowo realizować – powiedział podczas wręczenia certyfikatu Adam Konar, prezes Fundacji Potrafię Pomóc.

Adrian Furman w swoim przemówieniu mówił o różnicach w podejściu do aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. – Tam nie pada pytanie „jak ci pomóc”, tylko „jak mogę z tobą współpracować”– powiedział. – Ten przykład pokazuje to, do czego powinniśmy zmierzać, tworząc dostępne przestrzenie publiczne czy prawo sprzyjające aktywizacji zawodowo-społecznej – dodał. Swoje przemówienie zakończył podziękowaniami dla wszystkich wspólników, współpracowników i pracowników. – Razem rzeczywiście możemy więcej – podsumował.

Certyfikat „Wrocław Bez Barier” to inicjatywa, której celem jest promowanie dobrych postaw oraz działań podejmowanych przez firmy, instytucje czy też osoby fizyczne na rzecz pełnej dostępności i integracji. Podczas jubileuszowej 10. edycji plebiscytu zaszczytny certyfikat otrzymał śp. Bartłomiej Skrzyński, pomysłodawca i działacz społeczny. Zainaugurowano też działalność pierwszego w Polsce Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznego Chorób Rzadkich we Wrocławiu.

Cała relacja z wydarzenia

 

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót