Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Prezes Grupy AF nominowany w plebiscycie „Wrocław bez Barier”

Działania innowacyjne w zakresie powszechnej dostępności – to jedna z czterech kategorii plebiscytu „Wrocław bez Barier”, w której Adrian Furman, prezes Grupy AF, został nominowany. Konkurs organizuje Fundacja „Potrafię Pomóc”, a jego głównym celem jest promocja inicjatyw i przedsięwzięć, które wspierają osoby z niepełnosprawnością.

Kandydaturę Adriana Furmana zgłosił Adam Komar, prezes Fundacji „Potrafię Pomóc”. – Adrian Furman, człowiek sukcesu, który od samego początku charakteryzował się nieszablonowym podejściem do prowadzenia firmy oraz rewolucyjnym spojrzeniem na niepełnosprawność – czytamy w uzasadnieniu wniosku.

Certyfikat „Wrocław bez barier”, sygnowany przez Prezydenta Wrocławia, Jacka Sutryka, to uhonorowanie dla firm, instytucji i osób fizycznych, działających na rzecz integracji środowiska osób z niepełnosprawnościami. W tym roku dokument otrzyma imię śp. Bartłomieja Skrzyńskiego, pomysłodawcy plebiscytu i znanego aktywisty społecznego.

Wrocławska Fundacja „Potrafię Pomóc” działa od 2007 roku. Organizacja realizuje swoje cele statutowe poprzez działania na rzecz osób z niepełnosprawnością i ich rodzin. Obecnie pod opieką jest około 700 osób, w tym ponad 200 z chorobami rzadkimi i ultrarzadkimi.

Więcej informacji na temat działalności fundacji:
www.potrafiepomoc.org.pl

 

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót