Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Prezes Grupy AF nagrodzony przez Polonię w Miami

Adrian Furman otrzymał specjalne wyróżnienie podczas 48. Międzynarodowego Balu Polonez w Miami, który odbył się w minioną sobotę (24.01.2020 r.). Nagrodę za inspirowanie rozwoju zawodowego osób niepełnosprawnych wręczyła Lady Blanka Rosenstiel, założycielka Amerykańskiego Instytutu Kultury Polskiej w Miami, nazywana „ambasadorką polskości”. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy, była „Wizja Technologii i Przyszłości”.

Dziękując za otrzymany dyplom, prezes spółki wyraził przekonanie, że jego działania mogą stać się platformą wymiany dobrych praktyk względem osób niepełnosprawnych i biznesowej myśli, pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi. Dodał też, że to wyróżnienie jest dla wszystkich pracowników Grupy AF, bez których sukces i rozwój firmy nie byłby możliwy.

Bal w Miami – który ma nieomal półwieczną tradycję – był jednym z głównych punktów Kongresu 60 Milionów. Na Florydę na Globalny Zjazd Polonii Polonii przyjechali przedstawiciele polskich władz, działacze i biznesmeni polonijni, dyplomaci oraz przedsiębiorcy z kraju i spoza jego granic. Część merytoryczna rozpoczęła się od dyskusji o aktualnej pozycji Polski na ekonomicznej mapie świata. Wszyscy zaproszeni goście stwierdzili, że jest ona coraz lepsza.

Prezes Grupy AF wziął udział w panelu „Nowe tajniki technologii (IT, AI, Blockchain)”, który moderował Dariusz Homel – przedsiębiorca, certyfikowany Międzynarodowy Specjalista Nieruchomości. W dyskusji wziął także udział Paweł Poleński, przedsiębiorca z 18-letnim doświadczeniem na amerykańskim rynku w branży IT, który także otrzymał wyróżnienie podczas Balu Polonez.

Rozmawiając o narzędziach nowoczesnej komunikacji cyfrowej i jej znaczeniu dla branży IT, prezes Adrian Furman powiedział, że zarówno rynek cybersecurity, jak i jego dostępności dla osób z różnymi ograniczeniami fizycznymi, będzie niezwykle dynamicznie się rozwijać. – Osobiście jako członek Rady Dostępności widzę, jak dużą wagę polski rząd przykłada do tej tematyki. Wzorem Americans with Disabilities Act chcemy wspólnie wprowadzić dobre rozwiązania na rynku polskim w tym zakresie – dodał.

Kolejny Kongres 60 Milionów odbędzie się w Mediolanie od 27 do 29 lutego br.

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót