Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Powstała strona o projekcie „Hindi dla Ciebie”

Z przyjemnością informujemy, że pod adresem hindi4u.web.amu.edu.pl już działa platforma informacyjna, promująca projekt „Hindi dla Ciebie”, który realizujemy wspólnie z liderem – Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Razem pracujemy nad INTERNETOWĄ TRÓJJĘZYCZNĄ PLATFORMĄ KSZTAŁCENIA HINDI (HINDI-POLSKO-ANGIELSKĄ). Każda osoba chcąca uczyć się hindi oraz zainteresowana zgłębieniem tajników kultury Indii będzie mogła skorzystać z niej bezpłatnie.

Strona dedykowana projektowi zawiera jego szczegółowy opis, informacje o autorach kursu, partnerach i finansowaniu. W dziale „Aktualności” będziemy informować o postępach naszych prac.

Premiera platformy planowana jest na wrzesień 2023 r. Celem projektu jest podniesienie kompetencji w zakresie języka hindi, upowszechnienie wiedzy o Azji Południowej oraz rozwinięcie synergii między środowiskiem akademickim a biznesem i administracją.

Projekt „Hindi dla Ciebie” korzysta z dofinansowania o wartości 165 610,00 EUR otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG. Fundusze te reprezentują wkład wspomnianych państw w tworzenie Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. W zamian za udzielaną pomoc finansową, państwa-darczyńcy korzystają z dostępu do rynku wewnętrznego Unii Europejskiej, mimo, że nie są jej członkami.

Dzięki inicjatywie i zaangażowaniu twórców i partnerów projektu oraz wsparciu Funduszy EOG powstanie innowacyjne narzędzie edukacyjne o szerokim zastosowaniu i rozmaitych korzyściach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony hindi4u.web.amu.edu.pl i jeszcze raz zachęcamy do śledzenia działu „Aktualności”!

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót