Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


„Hindi dla Ciebie” – projekt Uniwersytetu Adama Mickiewicza i Grupy AF

Powstanie multimedialna platforma do nauczania języka hindi przy współpracy UAM w Poznaniu i Grupy AF oraz wsparciu Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Projekt oficjalnie rozpoczął się podpisaniem umowy w dniu 3 grudnia 2021 r. przez prorektora ds. współpracy z zagranicą prof. UAM dr hab. Rafała Witkowskiego oraz prezesa Grupy AF Adriana Furmana. Uniwersytet, reprezentowany przez pracowników Wydziału Neofilologii, obejmie rolę lidera projektu, natomiast Grupa AF jako partner zrealizuje prace deweloperskie oraz graficzne.

Adrian Furman z satysfakcją podkreśla: – Cieszymy się, że to kolejny sztandarowy projekt Grupy AF w obszarze tworzenia platform e-learningowych i mamy nadzieję na dalszą współpracę w zakresie promocji i wdrażania dostępności.”

Przypomnijmy, że Grupa AF ma na swoim koncie stworzenie platformy e-learningowej e-wegierski.pl, która powstała przy udziale Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka. Dzięki platformie, która została zaprojektowana w taki sposób, aby nauka była zarówno efektywna, jak i przyjemna, każdy może bezpłatnie uczyć się języka węgierskiego online.

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót