Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Grupa AF rozszerza działalność

Ma być szybko, sprawnie i profesjonalnie. W spółce uruchomiono wewnętrzny projekt, którego celem jest stworzenie agencji zajmującej się rekrutacją pracowników IT. W założeniu faza startupowa potrwa 9 miesięcy.

Zwieńczeniem półrocznych starań skonkretyzowania celów inwestycji opartej na rzetelnych analizach i symulacji przychodu, było podpisanie listu intencyjnego z Arlindą Dizdari. To ekspert rynku outsourcingu pracowników z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem w relacjach z dużymi markami z branży IT.

Jeżeli startup przyniesie spodziewane i mierzalne efekty, to powstanie odrębna spółka, zajmująca się tylko consultingiem talentów IT, dla której Grupa AF pozostanie centrum usług wspólnych.

Deklarację współpracy w imieniu Grupy AF podpisali prezes Adrian Furman i wspólnik Aleksander Pietrzak. – To kolejny krok przemyślanych i strategicznych działań, które rozwijają nasz model biznesowy – powiedział prezes Grupy AF. Dodał też, że agencja nie będzie powielać istniejących mechanizmów rekrutacyjnych pracowników IT, tylko je udoskonalać i wprowadzać nową jakość.

Aleksander Pietrzak, dyrektor kreatywny Grupy AF, przekonywał podczas spotkania, że proces zatrudnienia najlepszych pracowników wymaga od pracodawcy zaangażowania i nakładu czasu. – Do tej pory sami należeliśmy do tej grupy, która teraz staje się naszym potencjalnym klientem. Wiemy, że sukces przedsięwzięcia w znacznej mierze zależy od pracowników, których proces rekrutacji musi przekonać do wartościowości oferty. Stąd nowatorski format; chcemy być „agentem talentów” i zapewniać im najlepsze oferty – powiedział, dodając też, że rynek pracownika wymaga takiego podejścia, aby móc pracodawcy-klientowi zapewnić najlepszych kandydatów.

Oprócz rekrutacji pracowników IT w planach agencji są też inne dziedziny biznesowe.

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót