Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Granty na rozwój instytucji kształcenia zawodowego

Do 22 marca 2023 r. można składać wnioski o dofinansowanie projektów na rozwój kształcenia zawodowego w ramach Programu Erasmus+. Działania podjęte dzięki zdobytym funduszom mają wpłynąć na poprawę jakości kształcenia i szkoleń zawodowych oraz ich lepsze dostosowania do potrzeb rynku pracy.

Projekty można realizować w ramach partnerstwa pomiędzy takimi podmiotami jak: szkoły i placówki kształcenia zawodowego, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia branżowe, ośrodki badawcze, uczelnie wyższe, władze lokalne, izby rzemieślnicze i gospodarcze oraz podmioty społeczne.

Wysokość dofinansowania i czas trwania projektu zależą od rodzaju partnerstwa:

– Partnerstwo współpracy (min. 3 podmioty): 120 000 lub 250 000 lub 400 000 euro; 12-36 miesięcy

– Partnerstwo na małą skalę (min. 2 podmioty): 30 000 albo 60 000 euro, 6-24 miesiące

Zapraszamy do współpracy partnerów, zwłaszcza uczelnie wyższe, szkoły językowe, które chciałyby podnieść poziom kształcenia języków obcych, szczególnie tych mniej popularnych, poprzez wspólne stworzenie innowacyjnej platformy e-learningowej.

Jako Grupa AF tworzyliśmy z uczelniami wyższymi takie platformy jak e-wegierski i e-hindi. Posiadając doświadczenie oraz wyspecjalizowany zespół, oferujemy stworzenie autorskiej, rozbudowanej platformy do nauki takiego języka niszowego jak np. chiński, japoński, arabski, norweski czy holenderski. Pomagamy również w pozyskaniu dofinansowania na taki projekt.

Więcej o naszych platformach językowych, ich funkcjonalnościach i korzyściach, jakie przynoszą, można dowiedzieć się na stronie studyfly-elearning.com.

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót