Mężczyzna siedzący na wózku. Podpis "Adrian Furman nominowany do nagrody "Człowiek bez barier" 20. edycja konkursu"

Adrian Furman nominowany do tytułu “Człowieka bez barier”

Prezes Grupy AF, Adrian Furman, został nominowany do tytułu Człowieka Bez Barier w jubileuszowej XX edycji Konkursu Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji i Fundacji Integracja.

Celem Integracji jest promocja osób z niepełnosprawnościami (OzN), które są aktywne na wielu polach, bezinteresownie pomagają innym, a ich postawa jest godna do naśladowania. – Człowiek bez barier bierze los w swoje ręce, pokazując innym, że ograniczenia go nie definiują – mówią organizatorzy o konkursie.

Wśród dotychczasowych laureatów znaleźć można wykładowców akademickich, polityków, samorządowców, artystów czy sportowców. – Od lat udowadniam, że specjaliści OzN są potencjałem na otwartym rynku pracy. Systematycznie i z uporem dążę do wdrażania szeroko rozumianej dostępności. To moja prywatna idea i misja Grupy AF – tak zgłoszenie kandydatury przez komisję konkursową komentuje Adrian Furman.

Jury z grona 20 półfinalistów wyłoni głównego zwycięzcę oraz troje równorzędnych wyróżnionych. Po raz pierwszy w historii zostanie też przyznana nowa nagroda „Młody Człowiek bez barier” osobie w wieku od 14 do 20 lat, która posiada na koncie wyjątkowe osiągnięcia oraz swoją aktywną postawą promuje wizerunek osób z niepełnosprawnościami. Z okazji jubileuszu Konkursu wręczona zostanie Nagroda Specjalna – „Człowiek bez barier 20-lecia”. Konkurs trwa do 19 listopada do godziny 12:00, a swoje głosy możecie oddać tutaj.

Wyniki głosowania oraz tegorocznych laureatów poznamy podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim 6 grudnia 2022 roku.

 

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót