Grupa AF

Zainteresował Cię ten artykuł i chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas na: PR@grupaaf.pl


Grupa AF wyróżniona w konkursie „Polskie Inwestycje Przyszłości”

Z wielką dumą i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że Grupa AF została jednym z laureatów konkursu “Polskie Inwestycje Przyszłości” organizowanym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Nagrodę przyznano w kategorii „Dostępność”, w ramach uznania wieloletniej aktywności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz nieszablonowego podejścia do biznesu, dzięki któremu marka jest postrzegana jako przyjazna i otwarta na potrzeby osób dotkniętych niepełnosprawnością.

Otrzymane wyróżnienie  to wspaniałe zwieńczenie ponad 8-letniej działalności w branży oraz dowód na to, że pozytywna energia, ambitne marzenia i biznesowy talent mogą zamienić się w wielki sukces.

Prezes firmy, Adrian Furman, przy okazji wręczenia nagrody wyraźnie podkreślił, że jest ona efektem pracy całego zespołu:  „Poczucie sukcesu i wyjątkowości ma prawo czuć każdy, kto przez te wszystkie lata wspierał nas oficjalnie i skrycie, chociażby dobrze nam życząc…”   i jednocześnie dodał: Nie oznacza to, że spoczniemy na laurach. Cały zarząd jest zdeterminowany do jeszcze większego wysiłku. Traktuje to jako wyzwanie. Złoto jest tylko dla zuchwałych!”.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 6 grudnia 2018 roku w katowickim Muzeum Śląskim, a statuetki zwycięzcom wręczył Minister Inwestycji i Rozwoju – Pan Jerzy Kwieciński.

Więcej z tej kategorii...
Najnowsze artykuły i komunikaty prasowe
Powrót do strony głównej
Powrót