Design

Dostosuj się do oczekiwań użytkowników

Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych, kierując się dobrymi praktykami z zakresu UX/UI i przyjętymi standardami (włącznie z WCAG). W tym kierunku przeprowadzamy także audyty, które oceniają intuicyjność czy funkcjonalność np. e-sklepów; sprawdzamy też i poprawiamy wizerunek marki w różnych kanałach komunikacji. Pomagamy optymalizować produkty i strategie wizerunkowe firm. Tworzymy kompleksowe systemy identyfikacji wizualnej, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły, które w całości decydują o oddziaływaniu marki na emocje klienta. Wspieramy również klientów w procesie projektowania i druku materiałów reklamowych.

  • Projekty i audyty UX/UI
  • Identyfikacja wizualna
  • DTP
Dostosuj się do oczekiwań użytkowników
Projekty i audyty UX/UI
Projekty i audyty UX/UI

Wnikliwie badamy zmieniające się zachowania użytkowników, dlatego nasze projekty stron internetowych i produktów to gwarancja ich pozytywnych doświadczeń, m.in.: łatwość w nawigacji, brak poczucia straconego czasu oraz satysfakcja. Są to kluczowe elementy w procesie zakupowym. Nasza oferta obejmuje też audyty, których celem jest ocena strony internetowej pod kątem jej użyteczności oraz zgodności z przyjętymi standardami i dobrymi praktykami z zakresu UX/UI. Efektem audytu jest raport optymalizacyjny poparty makietami (wizualizacjami) idealnych rozwiązań dopasowanych do produktu i branży.

Identyfikacja wizualna

Marka bez brandu nie istnieje. Dlatego niezwykle istotna jest, zoptymalizowana i dopasowana do potrzeb sprzedażowych, spójna identyfikacja wizualna. To ona wpływa na profesjonalny wizerunek marki na tle konkurencji. Nasze projekty, składające się na księgę znaku, to wyraz nieszablonowego podejścia w sposobie myślenia o nowoczesnym designie.

Identyfikacja wizualna
DTP
DTP

Nasza oferta z zakresu desktop publishing dotyczy przygotowania grafik do druku lub publikacji cyfrowych, przeznaczonych na potrzeby działań prosprzedażowych. Realizujemy także zlecenia na wszystkie usługi Ads design, tj. katalogi online, aplikacje, mobilne wersje serwisu czy profile w mediach społecznościowych.

Dlaczego warto?

Nasze projekty są dostosowane do indywidualnych potrzeb, dlatego myślimy i pracujemy kreatywnie, odbiegając od przyjętych schematów.

Pracujemy w zespole specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu usługi są dopracowane w każdym szczególe.

Pomagamy w osiągnięciu Twoich celów biznesowych, dostarczając produkt o najwyższej jakości i użyteczności.

Nasza oferta jest połączona z usługą CSR, dającą możliwość atrakcyjnej optymalizacji kosztów.

Pobierz katalog

Pobierz katalog

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Pobierz katalog i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy!

Pobierz

Opiekun oferty

Zapraszam do niezobowiązującej rozmowy. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i przedstawię szczegóły naszej oferty.

Łukasz Pelc
Łukasz Pelc

Creative Director

Email l.pelc@GrupaAF.pl Phone (+48) 530 275 519