Portfolio:

Grupacon

-

identyfikacja/grafika

hash background
Grupacon_2

Grupacon

Zlecenie obejmowało wykonanie dwóch rodzajów projektów. Pierwszy związany był z działaniami reklamowymi i pozyskiwaniem kandydatów do pracy na rynkach zagranicznych. W tym celu zaprojektowaliśmy wizytówki, ulotki oraz plakaty informacyjne. Drugi związany był z działaniami wizerunkowymi i polegał na przygotowaniu projektów kalendarza ściennego i biurkowego, torby papierowej oraz kartek świątecznych.

Wizualizacje

Dwojaka natura działań wymagała od nas odrębnego podejścia do każdego rodzaju projektu. Czynnikiem je łączącym pozostało jednak nawiązanie do księgi identyfikacji wizualnej tak, aby zachować spójność w obrębie komunikacji i wizerunku marki. W materiałach służących do działań reklamowych skupiliśmy się głównie na przekazaniu w prosty i czytelny sposób informacji o firmie oraz korzyści wynikających z podjęcia pracy w jej strukturze. Natomiast głównym celem materiałów wizerunkowych było utrzymanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi, dlatego skupiliśmy się na wyeksponowaniu jej unikatowej tożsamości.

W obu przypadkach osiągnęliśmy zadowalający Klienta efekt. Nasze projekty wsparły firmę w prowadzonych aktualnie działaniach marketingowych, zarówno w kontekście pozyskiwania nowych pracowników, jak i utrzymania dobrych relacji z współpracownikami, kontrahentami i partnerami biznesowymi.

lub po prostu:

wróć do kategorii