Misja Firmy

Jako firma składająca się głównie z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, promujemy wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań.

Adrian Furman

Prezes i założyciel Grupy AF sp. z o. o. oraz spółki w Stanach Zjednoczonych – Poland. IT- Lab. Nazywany Stephenem Hawkingiem biznesu, człowiek sukcesu, który już od samego początku charakteryzował się unikatowością i nieszablonowym podejściem do niepełnosprawności.

Pracownik Biurowy/ Pracownik ds. Administracji

Website Grupa AF

Do naszego zespołu poszukujemy sympatycznej i miłej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnica

OPIS STANOWISKA:

  • wsparcie działalności firmy w zakresie operacyjnym,
  • bieżąca obsługa biura,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • aktualizacja ewidencji,
  • prowadzenie zestawień faktur kosztowych,
  • codzienny kontakt z działem księgowości,
  • Kontakt z pracownikami w sprawie bieżącej działalności firmy,
  • opisywanie, przesyłanie faktur do działu księgowości,
  • archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA:

  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań – To dla nas kluczowa cecha na tym stanowisku,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • komunikatywność – pracujemy w zgranych zespołach,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • ze względu na misję agencji, premiujemy posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • pracę, za którą zostaniesz doceniony,
  • współpracę z młodym, ale doświadczonym zespołem,
  • benefity: prywatna opieka medyczna i karta Multisport.
Załaduj CV. Max rozmiar 8 MB
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA AF sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA AF sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przekazanie przez GRUPA AF sp. z o.o. moich danych osobowych do pracodawcy zamawiającego rekrutację, wyłącznie w celu przeprowadzenia aktualnego lub przyszłego procesu rekrutacyjnego dla tego pracodawcy.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z poniższą informacją dotyczącą Administratora danych osobowych oraz przysługujących mi uprawnień dostępną na stronie

Jak aplikować?

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych.” Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów jest Grupa AF Sp. z o.o. Wrocław, ul. Gwiaździsta 62/12/2, udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do celów rekrutacji; Dane osobowe Kandydatów są gromadzone i przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem przez Grupa AF rekrutacji; Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich uzupełniania, uaktualniania, prostowania oraz żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub usunięcia.